Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Shenzhen Jnicon Technology Co, Ltd

Profesyonel Su Geçirmez Konnektör Üreticisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Sertifikalar
AAA + Tedarikçi, mükemmel iletişim ve satış desteği, yine iş yapacağız. Geç sipariş ayarlaması için Carly Lu'ya özel teşekkürler. Saygılarımla, Quinton Dan Krynie

—— Quinton Dan Krynie

Merhaba Carly,

—— Florian

Projemize yardım ettiğiniz ve bize profesyonel önerilerde bulunduğunuz için teşekkür ederiz, çok iyi sonuçlandı. Teşekkür ederim!

—— Maykon Elias

Jnicon profesyonel bir şirkettir ve sabrınız için teşekkürler, doğru çözümleri bulmamıza yardımcı olun.

—— Linda

Ben sohbet şimdi
1 2 3
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.
Firmamız
Atölyemiz
Ekibimiz

Firmamız

Shenzhen Jnicon Technology Co, Ltd. su geçirmez konektörler, güç konektörü ve sinyal konektörlerinin araştırma ve geliştirmesinde uzmanlaşmıştır, üretim ve satış, dış mekan LED aydınlatma, LED ekran, iletişim, yeni enerji, otomobil elektronik uygulamaları vb.

Atölyemiz

Jnicon Shenzhen Çin, 200'den fazla insanın ekibi, 4000 metrekarelik fabrika, çevre, elektrik ve makine 3 ekipman testinin çeşitli yönleri yer almaktadır. özelleştirilmiş konektörler ve kablo montajı.

Ekibimiz

Su geçirmez konnektör uygulamaları konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Jnicon konnektörleri, Çin'deki tüm şehirlerde ve illerde satılmaktadır. Ayrıca Birleşik Devletler, Birleşik Krallık, Almanya, Hollanda, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde de popülerdir.

 • Üretim hattı

  Jnicon Shenzhen Çin, kendi 200'den fazla insan ekibi, 4000 metrekare fabrika, çevre, elektrik ve makine 3 yönleri test ekipmanları çeşitleri var. Jnicon sadece su geçirmez ve yüksek akım konnektörleri povide değil, aynı zamanda hizmet sunuyoruz özel konektörler ve kablo montajı.

  Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM
  En iyi müşteri hizmeti, Jnicon'daki operasyonların temel taşıdır. Ayrıca OEM ve ODM siparişleri bekliyoruz, kataloğumuzdan güncel bir ürün seçiyoruz veya başvurunuz için yardım istiyoruz, uluslararası satış ekibimizle kaynak gereklilikleri hakkında konuşabilirsiniz.

 • Ar-Ge
  Shenzhen Jnicon Technology Co, Ltd 2012 yılında su geçirmez konektörlerin tasarımı ve üretimi ile uğraşmıştır ve Şubat 2014'te genel bir vergi mükellefi olarak tescil edilmiştir. 14 serisi ve 1000'den fazla ürün çeşidi, dış mekan LED (sokak lambası, ekran, aydınlatma), iletişim, otomasyon, yeni enerji, deniz elektroniği, tıbbi ekipman, küresel konumlandırma sistemi çevre birimleri, otomotiv elektroniği gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. vb.

İletişim bilgileri
Shenzhen Jnicon Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Carly Lu

Tel: +86 15986694303

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)