| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
| Marka adı: | Jnicon |
| Sertifika: | UL,TUV,CE,ROHS,CQC |
| Model numarası: | M19 |
| Min sipariş miktarı: | 100 (10 Çift numune) |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 1. Plastik torba; 2. Karton; 3. müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Teslim süresi: | 3-5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini: | 10000 / gün |
| Ürün adı: | M19 elektrikli erkek dişi konnektör | Bağlantı Yöntemi: | İtme kilitlemeli su geçirmez konnektör |
|---|---|---|---|
| IP Seviyesi: | IP67 | Nominal Akım: | 20A Maks |
| Kablo: | 16AWG-12AWG | Garanti: | 5 yıl |
| Vurgulamak: | erkek ve dişi elektrik fişleri,erkek ve dişi kablo konnektörleri |
||
Su Altı Işıklar İçin Elektrikli Erkek Dişi 2 Pin Su Geçirmez Yuvarlak Konnektörler
M19 2 pin erkek dişi konnektör
1. İtme kilitleme bağlantı modu
2. Koruma seviyesi: IP67
3. Bağlantı yöntemi: lehimleme (kaynak), vidalı terminal
4. Montaj: montaj tipi, erkek ve dişi konnektör.
5. Sertifikasyon: UL, TUV, RoHS, CQC, CE
M19 2 pin erkek dişi yuvarlak konnektör, LED aydınlatma, dış mekan ekranı, elektrikli ekipmanlar, otomasyon makineleri, robot vb. için yaygın olarak kullanılabilir.
M19 Konnektör Teknik Özellikleri
| Özellikler: | |
| Bağlantı yolu: | İtme çekme kilitlemeli su geçirmez konnektör |
| Çekirdek numarası: | 2 pinli yuvarlak konnektör |
| Konnektör tipi: | Montaj konnektörü |
| Konnektör rengi: | Siyah, mavi, sarı |
| Su geçirmezlik seviyesi: | IP67 |
| Kablo spesifikasyonu: | 18AWG-12AWG |
| Kablo çapı aralığı: | 4.5mm-11mm |
| Anma akımı (A): | 20A |
| Çalışma voltajı (AC.V.rms): | 500V |
| Dayanım voltajı (AC.V)1dk: | 1500V |
| Kontak direnci: | <5mΩ |
| İzolasyon direnci: | >500MΩ |
| Dayanıklılık: | ≥3000 eşleştirme ve ayırma döngüsü |
| Sıcaklık derecesi: | -40°C~105°C |
| Bağlantı modu: | Lehim tipi/vidalı terminal |
| Alev geciktiricilik: | UL94-V0 |
| Malzeme: | |
| Gövde ve yalıtımlı parçalar: | Yüksek performanslı mühendislik plastikleri |
| Kontak pimi: | Bakır alaşımı (altın kaplama) |
| Yay: | Paslanmaz çelik |
| Sızdırmazlık: | Silika jel |
| Ana özellikler: | |
| Toz ve sıvıya karşı sızdırmaz (IP67) | |
| Titreşim direnci, darbe direnci, gerilme direnci | |
| Toz kapağı mevcut | |
Su Geçirmez Konnektörün Faydaları:
1. Dış mekan LED ışığı, LED ekipmanları, Telekomünikasyon, Denizcilik, ızgara, harici kablolama, CCTV, fabrika otomasyon kontrolü, kablosuz köprü ve su geçirmez güç uzatma kullanımı gerektiren diğer yerler için harika uygundur.
2. Kolay bağlantı, rahat kurulum, DIY araçları ve kablo elektrik plastik setlerini sıkmaya gerek yok, sadece su geçirmez konnektörün uçlarını sökün, teli doğru şekilde bağlayın: N Nötr tel için, G Toprak teli için, L canlı tel için.
3. Çevre koruma malzemesi ile: yüksek performanslı mühendislik plastiği çevre koruması için iyidir.
M19 erkek dişi konnektör boyutları
![]()
![]()
İlgili kişi: Ms. Carly Lu
Tel: +86 15986694303
2 Pinli Su Geçirmez Dairesel Konnektörler, 50A 500V Dairesel Kablo Konnektörleri
20A 3 Pimli Suya Dayanıklı Dairesel Konnektörler, M19 IP68 Dairesel Konnektörler
5 Pinli Su Geçirmez Dairesel Konnektörler, Güç Kablosu M25 Dairesel Konnektör IP67
Toz Korumalı IP67 M19 Konnektör 3 Güç 2 Sinyali İyi Germe Direnci
Erkek Kadın Suya Dayanıklı Güç Konnektörü 3 Pimli Esnek Uç Conta Tasarımı
IP67 Kablo ile Suya Dayanıklı Güç Konektörü, 20A Elektrik Güç Kablosu Konnektörleri
30A 500V Suya Dayanıklı Güç Konnektörü, Jnicon Panel Montajlı Güç Konnektörü
Jnicon LED Su Geçirmez Güç Konnektörü, Su Geçirmez M15 Konnektörü 4 Yönlü Paralel
M16 IP68 Su Geçirmez Veri Konektörü, IP68 Su Geçirmez Erkek Dişi Konektör
Panel Tipi Su Geçirmez Veri Konnektörü IP67 5A Soketli 12 Pin Erkek Dişi Fiş
Jnicon 9 Pin Kadın Suya Dayanıklı Veri Konektörü, IP67 3 Pinli Otomatik Suya Dayanıklı Konnektörler
Turuncu Bölme Su Geçirmez Veri Konektörü, M25 Su Geçirmez HDMI Konektörü
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar