Kablo Özelliği: 20AWG-12AWG kablo çapı: 12 mm maksimum
Garanti: 5 yıl Su geçirmezlik seviyesi: IP67
Vurgulamak:
su geçirmez elektrik fişi
dairesel güç konektörü
Dik Açı Su Geçirmez Güç Konnektörleri
Erkek Kadın Tak IP67 ile 2pin 90 Derece Su geçirmez Güç Konnektörü
Ürün Açıklaması:
1. Multicore 2 pin, 3pin ... ve daha fazlası gibi isteğe bağlıdır.
2. Overmolded dik açı konektörü
3. Konektör tipi: kablodan kabloya
4. Belgelendirme: UL, TÜV, RoHs, CQC, CE
5. Maksimum akım: 20A / 300V
6. IP67 koruma seviyesi
Temel bilgiler:
Bağlantı modu: Çekme kilitli su geçirmez konektörü itin
Bağlayıcı şekli: Dik açı konektörü (90 derece)
Bağlayıcı tipi: Montaj / Panel montajı / kalıp konektörü
Bağlayıcı rengi: Siyah, mavi, sarı
Su geçirmez seviye: IP67
Teknik veri:
Kablo özellikleri: 20AWG-12AWG
Kablo çapı aralığı: 4.5 mm-12 mm
Kontak çapı * Hayır. Φ1.0-Φ2.4
Anma akımı (A): 20A
Çalışma voltajı (AC.V.rms): 500V
Dayanım gerilimi (AC.V) 1 dak: 1500V
Uygulama endüstrisi:
Sahne ekipmanları Akıllı ızgara LED aydınlatma
Tıbbi malzeme pil Otomasyon
Güneş enerjisi ekipmanları Gemi ekipmanları Tarım
Elektrik ekipmanı Taşıt donanımları Ebike / motosiklet
Puanlar ve İncelemeler
Genel Puan
5.0
Bu tedarikçi için 50 incelemeye dayanarak.
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%