| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
| Marka adı: | Jnicon |
| Sertifika: | TUV,UL,CE,CQC |
| Model numarası: | M23 |
| Min sipariş miktarı: | 100 (10 Çift numune) |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable |
| Ambalaj bilgileri: | 1. Plastik torba; 2. Karton; 3. müşteri ihtiyaçlarına göre |
| Teslim süresi: | 3 ~ 5 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, D/P, D/A, L/C, MoneyGram |
| Yetenek temini: | 10000 takım / Gün |
| Bağlantı modeli: | Basmalı Kilitleme | İletişim Pimi: | 2pin güç 1pin topraklama 5pin sinyali |
|---|---|---|---|
| Renk: | Mavi/Siyah/sarı | Mevcut Derecelendirme: | 50A |
| Başvuru: | e-scooter | Malzeme: | PA66 |
| Vurgulamak: | dairesel elektrik konnektörleri,endüstriyel dairesel konektör |
||
Yuvarlak Güç Konnektörü Açıklaması
İtme kilitlemeli su geçirmez konnektör IP67, Jnicon M23 modelinin ana özelliğidir. Gelişmiş yapısı sayesinde erkek dişi konnektörü bağlamak sadece birkaç saniye sürer. Birçok uygulamada yaygın olarak kullanılır. Ürünleriniz E-Scooter ise, bu model konnektör size mükemmel ve en gelişmiş bir bağlantı sağlayacaktır.
2 pinli Yuvarlak Konnektör Uygulaması
Ana özellikler
Özellikler:
| Teknik Parametreler | |
| Kontak Direnci | 10 mΩ maks |
| İzolasyon Yapısı | 500 MΩ @ 500VDC |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ +105°C |
| IP Sınıfı | IP67 (1m / 30dk) |
| Kalıp Malzemesi | PA66 |
| Kontak/Terminal Malzemesi | Altın Kaplama Pirinç |
| Conta Malzemesi | Silikon |
| İşletme Parametreleri | |
| Voltaj Derecesi | 500VAC maks |
| Min Tel Boyutu OD | 3.0mm ~ 6.5mm |
| Maks Tel Boyutu OD | 6.5mm ~ 10mm |
| Maks. Kablo Kesit Alanı | 0.3mm² ~ 2.5mm² |
SSS
1. S: Ne tür su geçirmez konnektörünüz var?
C: 17 serisi tip konnektörümüz var ve 3000'den fazla tip su geçirmez konnektör kablosu üretiyoruz. Konnektörlerimizin çoğu özelleştirilmiştir. LED Su Geçirmez konnektör, Montaj su geçirmez konnektör, Aşırı kalıplı su geçirmez konnektör, T su geçirmez konnektör, Y özelleştirilmiş su geçirmez konnektör üzerine odaklanıyoruz.
2. S: Ürünlerinizi nasıl satın alabilirim?
C: Aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:
* Akım Derecesini ve Kontak Sayısını Onaylayın
* Montaj stilini Onaylayın
* Kablo Tel ölçüsünü Onaylayın
* Kablo Uzunluğunu ve nakliye şeklini Onaylayın
3. S:Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?
C: Lütfen bize e-posta gönderin, bu sektörde 10 yılı aşkın süredir çalışıyoruz, bu yüzden sorununuzu anlayabilir ve kısa sürede çözebiliriz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bize bildirmekten çekinmeyin.
![]()
İlgili kişi: Ms. Carly Lu
Tel: +86 15986694303
2 Pinli Su Geçirmez Dairesel Konnektörler, 50A 500V Dairesel Kablo Konnektörleri
20A 3 Pimli Suya Dayanıklı Dairesel Konnektörler, M19 IP68 Dairesel Konnektörler
5 Pinli Su Geçirmez Dairesel Konnektörler, Güç Kablosu M25 Dairesel Konnektör IP67
Toz Korumalı IP67 M19 Konnektör 3 Güç 2 Sinyali İyi Germe Direnci
Erkek Kadın Suya Dayanıklı Güç Konnektörü 3 Pimli Esnek Uç Conta Tasarımı
IP67 Kablo ile Suya Dayanıklı Güç Konektörü, 20A Elektrik Güç Kablosu Konnektörleri
30A 500V Suya Dayanıklı Güç Konnektörü, Jnicon Panel Montajlı Güç Konnektörü
Jnicon LED Su Geçirmez Güç Konnektörü, Su Geçirmez M15 Konnektörü 4 Yönlü Paralel
M16 IP68 Su Geçirmez Veri Konektörü, IP68 Su Geçirmez Erkek Dişi Konektör
Panel Tipi Su Geçirmez Veri Konnektörü IP67 5A Soketli 12 Pin Erkek Dişi Fiş
Jnicon 9 Pin Kadın Suya Dayanıklı Veri Konektörü, IP67 3 Pinli Otomatik Suya Dayanıklı Konnektörler
Turuncu Bölme Su Geçirmez Veri Konektörü, M25 Su Geçirmez HDMI Konektörü
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar